ul. Sportowa 2, 66-210 Zbąszynek
+48 728 482 027
+48 608 011 361
zap@zbaszynek.pl
Znajdź nas na:

CERTYFIKACJA PZPN | ZAP Z BRĄZOWYM CERTYFIKATEM PZPN

05.03.2022

Z przyjemnością informujemy, że Zbąszynecka Akademia Piłkarska przeszła z pozytywnym wynikiem proces weryfikacji i otrzymała Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej na lata 2022-2023. W programie uczestniczymy od samego początku tj. od 2019 roku. Zarząd po wnikliwej analizie udziału w Programie Certyfikacji PZPN przez dwa lata na poziomie srebrnym, postanowił aplikować z pozytywnym wynikiem o brązową gwiazdkę PZPN. Obecnie w całej Polsce 261 szkółek może pochwalić się posiadaniem certyfikatu jakości szkolenia PZPN, w tym 122 na poziomie brązowym, 95 na poziomie srebrnym i tylko 44 na poziomie złotym.

W województwie lubuskim jedynie 12 szkółek legitymuje się certyfikatem PZPN 5 na poziomie srebrnym i 7 brązowym. Wysokie standardy przyjęte w Programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich gwarantują, iż szkółka piłkarska, która otrzyma certyfikat PZPN, jest bardzo dobrze przygotowana kadrowo, merytorycznie oraz infrastrukturalnie do kształtowania i wychowywania młodych piłkarzy i piłkarek.

Cieszymy się i jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w tym elitarnym gronie sprawdzonych szkółek piłkarskich z certyfikatem PZPN. Gratulujemy kadrze zarządzającej, trenerom oraz innym osobom zaangażowanym w ten projekt w Zbąszyneckiej Akademii Piłkarskiej

Galeria zdjęć:

Strona wykorzystuje pliki cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.