ul. Sportowa 2, 66-210 Zbąszynek
+48 728 482 027
+48 608 011 361
zap@zbaszynek.pl
Znajdź nas na:

IV liga - ZAP Syrena Zbąszynek

1 kolejka IV Liga "JAKO"

07/08/2021 11:00

ILANKA RZEPIN 3:1 CZARNI BROWAR WITNICA

MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)

1 kolejka IV Liga "JAKO"

07/08/2021 14:00

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 0:3 POLONIA SŁUBICE

Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)

1 kolejka IV Liga "JAKO"

07/08/2021 17:00

PIAST INEX CZERWIEŃSK 1:2 MEPROZET STARE KUROWO

Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)

1 kolejka IV Liga "JAKO"

07/08/2021 17:00

GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 1:3 MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP.

BOISKO - Murzynowo (Murzynowo, Sportowa 7)

1 kolejka IV Liga "JAKO"

07/08/2021 17:00

KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 2:2 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957

Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)

1 kolejka IV Liga "JAKO"

07/08/2021 18:00

PROMIEŃ ŻARY 0:3 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW

KS Promień Żary ( Żary, Zwycięzców 38 )

1 kolejka IV Liga "JAKO"

07/08/2021 18:00

ODRA NIETKÓW 0:1 PIAST IŁOWA

Stadion Gminny ( Nietków, Sportowa 1 )

1 kolejka IV Liga "JAKO"

08/08/2021 17:00

POGOŃ ŚWIEBODZIN 7:1 KORONA KOŻUCHÓW

gen. Sikorskiego 25 , 66-200 Świebodzin

1 kolejka IV Liga "JAKO"

08/08/2021 18:00

TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2:2 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK

STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)

2 kolejka IV Liga "JAKO"

14/08/2021 15:30

CZARNI BROWAR WITNICA 4:3 KS LECHIA II ZIELONA GÓRA

Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)

2 kolejka IV Liga "JAKO"

14/08/2021 17:00

MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2:3 ODRA NIETKÓW

Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)

2 kolejka IV Liga "JAKO"

14/08/2021 17:00

POLONIA SŁUBICE 1:1 ILANKA RZEPIN

STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)

2 kolejka IV Liga "JAKO"

14/08/2021 17:00

ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 3:3 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)

2 kolejka IV Liga "JAKO"

14/08/2021 17:00

MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 1:0 KORONA KOŻUCHÓW

Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)

2 kolejka IV Liga "JAKO"

14/08/2021 17:00

DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 7:1 PIAST INEX CZERWIEŃSK

Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)

2 kolejka IV Liga "JAKO"

14/08/2021 17:00

GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 1:2 PROMIEŃ ŻARY

BOISKO - Murzynowo (Murzynowo, Sportowa 7)

2 kolejka IV Liga "JAKO"

14/08/2021 17:00

PIAST IŁOWA 1:1 POGOŃ ŚWIEBODZIN

Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)

2 kolejka IV Liga "JAKO"

14/08/2021 17:00

MEPROZET STARE KUROWO 6:1 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o

Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)

3 kolejka IV Liga "JAKO"

21/08/2021 17:00

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 4:2 MEPROZET STARE KUROWO

Stare Kurowo

3 kolejka IV Liga "JAKO"

21/08/2021 17:00

KORONA KOŻUCHÓW 3:2 PIAST IŁOWA

Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)

3 kolejka IV Liga "JAKO"

21/08/2021 17:00

POGOŃ ŚWIEBODZIN 1:0 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957

Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)

3 kolejka IV Liga "JAKO"

21/08/2021 17:00

PIAST INEX CZERWIEŃSK 1:4 GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO

Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)

3 kolejka IV Liga "JAKO"

21/08/2021 17:00

ILANKA RZEPIN 2:0 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK

MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)

3 kolejka IV Liga "JAKO"

21/08/2021 17:00

KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 2:1 POLONIA SŁUBICE

Sulechowska 37 , Zielona Góra

3 kolejka IV Liga "JAKO"

21/08/2021 17:30

ODRA NIETKÓW 2:1 CZARNI BROWAR WITNICA

Stadion Gminny ( Nietków, Sportowa 1 )

3 kolejka IV Liga "JAKO"

21/08/2021 18:00

PROMIEŃ ŻARY 2:2 MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP.

KS Promień Żary ( Żary, Zwycięzców 38 )

3 kolejka IV Liga "JAKO"

22/08/2021 17:00

TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2:1 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW

STADION MOSIR ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 )

4 kolejka IV Liga "JAKO"

28/08/2021 14:00

DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 3:1 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

Stadion Miejski ( Sława, Ogrodowa 1 )

4 kolejka IV Liga "JAKO"

28/08/2021 17:00

POLONIA SŁUBICE 2:2 ODRA NIETKÓW

STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)

4 kolejka IV Liga "JAKO"

28/08/2021 17:00

MEPROZET STARE KUROWO 2:0 ILANKA RZEPIN

Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)

4 kolejka IV Liga "JAKO"

28/08/2021 17:00

ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 0:2 KS LECHIA II ZIELONA GÓRA

Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)

4 kolejka IV Liga "JAKO"

28/08/2021 17:00

MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 5:0 KORONA KOŻUCHÓW

Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)

4 kolejka IV Liga "JAKO"

28/08/2021 17:00

PROMIEŃ ŻARY 0:3 PIAST INEX CZERWIEŃSK

Zwycięzców 38 , 68-200 Żary

4 kolejka IV Liga "JAKO"

28/08/2021 17:00

GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 6:0 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o

BOISKO - Murzynowo (Murzynowo, Sportowa 7)

4 kolejka IV Liga "JAKO"

29/08/2021 12:00

CZARNI BROWAR WITNICA 1:0 POGOŃ ŚWIEBODZIN

Stadion Miejski ( Witnica, Strzelecka 1 )

4 kolejka IV Liga "JAKO"

29/08/2021 12:00

MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 4:2 PIAST IŁOWA

Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 )

5 kolejka IV Liga "JAKO"

04/09/2021 12:00

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 1:1 GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO

Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)

5 kolejka IV Liga "JAKO"

04/09/2021 14:00

POGOŃ ŚWIEBODZIN 2:1 POLONIA SŁUBICE

Stadion Miejski ( Świebodzin, gen. Sikorskiego 25 )

5 kolejka IV Liga "JAKO"

04/09/2021 16:00

PIAST INEX CZERWIEŃSK 1:1 MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP.

Stadion Miejski im. Romana Winnickiego ( Czerwieńsk, Kwiatowa 8a )

5 kolejka IV Liga "JAKO"

04/09/2021 17:00

ODRA NIETKÓW 4:3 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK

Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)

5 kolejka IV Liga "JAKO"

04/09/2021 17:00

KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 1:2 MEPROZET STARE KUROWO

Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)

5 kolejka IV Liga "JAKO"

04/09/2021 17:00

PIAST IŁOWA 0:1 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957

Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)

5 kolejka IV Liga "JAKO"

04/09/2021 17:00

ILANKA RZEPIN 2:4 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW

MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)

5 kolejka IV Liga "JAKO"

04/09/2021 17:00

KORONA KOŻUCHÓW 2:2 CZARNI BROWAR WITNICA

Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)

5 kolejka IV Liga "JAKO"

05/09/2021 17:00

TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 0:2 PROMIEŃ ŻARY

STADION MOSIR ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 )

6 kolejka IV Liga "JAKO"

11/09/2021 11:00

DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2:2 KS LECHIA II ZIELONA GÓRA

Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)

6 kolejka IV Liga "JAKO"

11/09/2021 15:00

POLONIA SŁUBICE 1:1 KORONA KOŻUCHÓW

STADION OLIMPIJSKI ( Słubice 1 )

6 kolejka IV Liga "JAKO"

11/09/2021 16:00

PIAST INEX CZERWIEŃSK 0:1 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o

Stadion Miejski im. Romana Winnickiego ( Czerwieńsk, Kwiatowa 8a )

6 kolejka IV Liga "JAKO"

11/09/2021 16:00

PROMIEŃ ŻARY 1:2 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

KS Promień Żary ( Żary, Zwycięzców 38 )

6 kolejka IV Liga "JAKO"

11/09/2021 16:30

MEPROZET STARE KUROWO 1:1 ODRA NIETKÓW

Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)

6 kolejka IV Liga "JAKO"

11/09/2021 16:30

ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 1:3 POGOŃ ŚWIEBODZIN

Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)

6 kolejka IV Liga "JAKO"

11/09/2021 17:00

GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 1:1 ILANKA RZEPIN

BOISKO - Murzynowo ( Murzynowo, Sportowa 7 )

6 kolejka IV Liga "JAKO"

12/09/2021 12:00

MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 5:0 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957

Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 )

6 kolejka IV Liga "JAKO"

12/09/2021 13:00

CZARNI BROWAR WITNICA 0:1 PIAST IŁOWA

Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)

7 kolejka IV Liga "JAKO"

18/09/2021 14:00

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 3:0 PIAST INEX CZERWIEŃSK

Stadion Sportowy ( Ośno Lubuskie, Sportowa 1 )

7 kolejka IV Liga "JAKO"

18/09/2021 16:00

KORONA KOŻUCHÓW 1:3 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK

Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)

7 kolejka IV Liga "JAKO"

18/09/2021 16:30

ILANKA RZEPIN 1:6 PROMIEŃ ŻARY

MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)

7 kolejka IV Liga "JAKO"

18/09/2021 16:30

MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 4:0 CZARNI BROWAR WITNICA

Karpińskiego 4 , 68-100 Żagań

7 kolejka IV Liga "JAKO"

18/09/2021 16:30

PIAST IŁOWA 1:1 POLONIA SŁUBICE

Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)

7 kolejka IV Liga "JAKO"

18/09/2021 16:30

TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2:1 MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP.

STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)

7 kolejka IV Liga "JAKO"

18/09/2021 17:00

ODRA NIETKÓW 3:3 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW

Stadion Gminny ( Nietków, Sportowa 1 )

7 kolejka IV Liga "JAKO"

19/09/2021 12:00

KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 0:2 GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO

Stadion MOSiR Sulechowska 37 ( Zielona Góra, Sulechowska 37 )

7 kolejka IV Liga "JAKO"

19/09/2021 17:00

POGOŃ ŚWIEBODZIN 0:0 MEPROZET STARE KUROWO

Stadion Miejski ( Świebodzin, gen. Sikorskiego 25 )

8 kolejka IV Liga "JAKO"

25/09/2021 15:00

POLONIA SŁUBICE 3:1 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957

STADION OLIMPIJSKI ( Słubice 1 )

8 kolejka IV Liga "JAKO"

25/09/2021 16:00

GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 1:1 ODRA NIETKÓW

BOISKO - Murzynowo (Murzynowo, Sportowa 7)

8 kolejka IV Liga "JAKO"

25/09/2021 16:00

MEPROZET STARE KUROWO 4:2 KORONA KOŻUCHÓW

Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)

8 kolejka IV Liga "JAKO"

25/09/2021 16:00

PIAST INEX CZERWIEŃSK 0:3 ILANKA RZEPIN

Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)

8 kolejka IV Liga "JAKO"

25/09/2021 16:00

ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 3:1 PIAST IŁOWA

Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)

8 kolejka IV Liga "JAKO"

25/09/2021 16:00

PROMIEŃ ŻARY 5:1 KS LECHIA II ZIELONA GÓRA

KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)

8 kolejka IV Liga "JAKO"

26/09/2021 12:00

MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 3:0 CZARNI BROWAR WITNICA

Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 )

8 kolejka IV Liga "JAKO"

26/09/2021 16:00

TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2:5 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

STADION MOSIR ( Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11 )

8 kolejka IV Liga "JAKO"

26/09/2021 16:00

DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 3:4 POGOŃ ŚWIEBODZIN

Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)

9 kolejka IV Liga "JAKO"

02/10/2021 15:00

CZARNI BROWAR WITNICA 2:2 POLONIA SŁUBICE

Stadion Miejski ( Witnica, Strzelecka 1 )

9 kolejka IV Liga "JAKO"

02/10/2021 16:00

KORONA KOŻUCHÓW 1:4 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW

Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)

9 kolejka IV Liga "JAKO"

02/10/2021 16:00

MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 2:1 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)

9 kolejka IV Liga "JAKO"

02/10/2021 16:00

ILANKA RZEPIN 1:2 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o

MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)

9 kolejka IV Liga "JAKO"

02/10/2021 16:00

PIAST IŁOWA 1:1 MEPROZET STARE KUROWO

Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)

9 kolejka IV Liga "JAKO"

02/10/2021 16:00

ODRA NIETKÓW 1:1 PROMIEŃ ŻARY

Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)

9 kolejka IV Liga "JAKO"

02/10/2021 16:00

POGOŃ ŚWIEBODZIN 0:1 GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO

Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)

9 kolejka IV Liga "JAKO"

02/10/2021 16:00

MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 4:1 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK

Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)

9 kolejka IV Liga "JAKO"

03/10/2021 12:00

KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 1:0 PIAST INEX CZERWIEŃSK

Stadion MOSiR Sulechowska 37 ( Zielona Góra, Sulechowska 37 )

10 kolejka IV Liga "JAKO"

09/10/2021 13:00

PROMIEŃ ŻARY 2:0 POGOŃ ŚWIEBODZIN

KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)

10 kolejka IV Liga "JAKO"

09/10/2021 15:00

PIAST INEX CZERWIEŃSK 0:4 ODRA NIETKÓW

Stadion Miejski im. Romana Winnickiego ( Czerwieńsk, Kwiatowa 8a )

10 kolejka IV Liga "JAKO"

09/10/2021 15:00

DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2:1 PIAST IŁOWA

Stadion Miejski ( Sława, Ogrodowa 1 )

10 kolejka IV Liga "JAKO"

09/10/2021 15:30

TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 0:0 KS LECHIA II ZIELONA GÓRA

STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)

10 kolejka IV Liga "JAKO"

09/10/2021 15:30

MEPROZET STARE KUROWO 1:4 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957

Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)

10 kolejka IV Liga "JAKO"

09/10/2021 15:30

ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 0:0 CZARNI BROWAR WITNICA

Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)

10 kolejka IV Liga "JAKO"

09/10/2021 15:30

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2:1 ILANKA RZEPIN

Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)

10 kolejka IV Liga "JAKO"

09/10/2021 16:00

GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 2:1 KORONA KOŻUCHÓW

BOISKO - Murzynowo ( Murzynowo, Sportowa 7 )

10 kolejka IV Liga "JAKO"

10/10/2021 12:00

MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 3:0 POLONIA SŁUBICE

Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 )

11 kolejka IV Liga "JAKO"

16/10/2021 14:00

CZARNI BROWAR WITNICA 0:2 MEPROZET STARE KUROWO

Stadion Miejski ( Witnica, Strzelecka 1 )

11 kolejka IV Liga "JAKO"

16/10/2021 15:00

ILANKA RZEPIN 0:7 MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP.

Stadion Miejski (Rzepin, Poznańska 60)

11 kolejka IV Liga "JAKO"

16/10/2021 15:30

KORONA KOŻUCHÓW 3:2 PROMIEŃ ŻARY

Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)

11 kolejka IV Liga "JAKO"

16/10/2021 15:30

POLONIA SŁUBICE 5:4 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK

STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)

11 kolejka IV Liga "JAKO"

16/10/2021 15:30

MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2:2 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW

Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)

11 kolejka IV Liga "JAKO"

16/10/2021 15:30

POGOŃ ŚWIEBODZIN 1:1 PIAST INEX CZERWIEŃSK

Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)

11 kolejka IV Liga "JAKO"

16/10/2021 15:30

PIAST IŁOWA 2:2 GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO

Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)

11 kolejka IV Liga "JAKO"

16/10/2021 16:00

ODRA NIETKÓW 3:0 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o

Stadion Gminny ( Nietków, Sportowa 1 )

11 kolejka IV Liga "JAKO"

17/10/2021 12:00

KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 0:0 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

Stadion MOSiR Sulechowska 37 ( Zielona Góra, Sulechowska 37 )

12 kolejka IV Liga "JAKO"

23/10/2021 15:00

TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 0:1 POGOŃ ŚWIEBODZIN

STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)

12 kolejka IV Liga "JAKO"

23/10/2021 15:00

MEPROZET STARE KUROWO 0:2 POLONIA SŁUBICE

Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)

12 kolejka IV Liga "JAKO"

23/10/2021 15:00

ILANKA RZEPIN 3:1 KS LECHIA II ZIELONA GÓRA

MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)

12 kolejka IV Liga "JAKO"

23/10/2021 15:00

GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 1:0 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957

BOISKO - Murzynowo (Murzynowo, Sportowa 7)

12 kolejka IV Liga "JAKO"

23/10/2021 15:00

PROMIEŃ ŻARY 1:3 PIAST IŁOWA

KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)

12 kolejka IV Liga "JAKO"

23/10/2021 15:00

DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2:0 CZARNI BROWAR WITNICA

Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)

12 kolejka IV Liga "JAKO"

23/10/2021 15:00

PIAST INEX CZERWIEŃSK 0:1 KORONA KOŻUCHÓW

Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)

12 kolejka IV Liga "JAKO"

23/10/2021 15:00

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2:2 ODRA NIETKÓW

Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)

12 kolejka IV Liga "JAKO"

24/10/2021 12:00

MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 4:0 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK

Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 )

13 kolejka IV Liga "JAKO"

30/10/2021 11:00

KS LECHIA II ZIELONA GÓRA - MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP.

Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)

13 kolejka IV Liga "JAKO"

30/10/2021 14:00

CZARNI BROWAR WITNICA - GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO

Stadion Miejski ( Witnica, Strzelecka 1 )

13 kolejka IV Liga "JAKO"

30/10/2021 15:00

POGOŃ ŚWIEBODZIN - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)

13 kolejka IV Liga "JAKO"

30/10/2021 15:00

POLONIA SŁUBICE - DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW

STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)

13 kolejka IV Liga "JAKO"

30/10/2021 15:00

MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 - PROMIEŃ ŻARY

Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)

13 kolejka IV Liga "JAKO"

30/10/2021 15:00

PIAST IŁOWA - PIAST INEX CZERWIEŃSK

Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)

13 kolejka IV Liga "JAKO"

30/10/2021 15:00

KORONA KOŻUCHÓW - TS CELULOZA KOSTRZYN n/o

Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)

13 kolejka IV Liga "JAKO"

30/10/2021 15:00

ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK - MEPROZET STARE KUROWO

Sportowa 2 , 66-210 Zbąszynek

13 kolejka IV Liga "JAKO"

30/10/2021 15:00

ODRA NIETKÓW - ILANKA RZEPIN

Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)

14 kolejka IV Liga "JAKO"

06/11/2021 13:30

TS CELULOZA KOSTRZYN n/o - PIAST IŁOWA

STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)

14 kolejka IV Liga "JAKO"

06/11/2021 13:30

KS LECHIA II ZIELONA GÓRA - ODRA NIETKÓW

Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)

14 kolejka IV Liga "JAKO"

06/11/2021 13:30

ILANKA RZEPIN - POGOŃ ŚWIEBODZIN

MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)

14 kolejka IV Liga "JAKO"

06/11/2021 13:30

PROMIEŃ ŻARY - CZARNI BROWAR WITNICA

KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)

14 kolejka IV Liga "JAKO"

06/11/2021 13:30

GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO - POLONIA SŁUBICE

BOISKO - Murzynowo (Murzynowo, Sportowa 7)

14 kolejka IV Liga "JAKO"

06/11/2021 13:30

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - KORONA KOŻUCHÓW

Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)

14 kolejka IV Liga "JAKO"

06/11/2021 14:00

PIAST INEX CZERWIEŃSK - MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957

Stadion Miejski im. Romana Winnickiego ( Czerwieńsk, Kwiatowa 8a )

14 kolejka IV Liga "JAKO"

06/11/2021 14:00

DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW - ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK

Stadion Miejski ( Sława, Ogrodowa 1 )

14 kolejka IV Liga "JAKO"

07/11/2021 12:00

MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. - MEPROZET STARE KUROWO

Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp ( Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 )

15 kolejka IV Liga "JAKO"

11/11/2021 13:30

MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 - TS CELULOZA KOSTRZYN n/o

Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)

15 kolejka IV Liga "JAKO"

11/11/2021 13:30

PIAST IŁOWA - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)

15 kolejka IV Liga "JAKO"

11/11/2021 13:30

KORONA KOŻUCHÓW - ILANKA RZEPIN

Zielonogórska 24 , 67-120 Kożuchów

15 kolejka IV Liga "JAKO"

11/11/2021 13:30

ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK - GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO

Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)

15 kolejka IV Liga "JAKO"

11/11/2021 13:30

ODRA NIETKÓW - MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP.

Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)

15 kolejka IV Liga "JAKO"

11/11/2021 13:30

POLONIA SŁUBICE - PROMIEŃ ŻARY

STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)

15 kolejka IV Liga "JAKO"

11/11/2021 13:30

MEPROZET STARE KUROWO - DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW

Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)

15 kolejka IV Liga "JAKO"

11/11/2021 13:30

POGOŃ ŚWIEBODZIN - KS LECHIA II ZIELONA GÓRA

Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)

15 kolejka IV Liga "JAKO"

11/11/2021 13:30

CZARNI BROWAR WITNICA - PIAST INEX CZERWIEŃSK

Strzelecka 1 , 66-460 Witnica

16 kolejka IV Liga "JAKO"

14/11/2021 13:30

GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO - MEPROZET STARE KUROWO

BOISKO - Murzynowo (Murzynowo, Sportowa 7)

16 kolejka IV Liga "JAKO"

14/11/2021 13:30

ODRA NIETKÓW - POGOŃ ŚWIEBODZIN

Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)

16 kolejka IV Liga "JAKO"

14/11/2021 13:30

MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. - DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW

Olimpijska 1 , 66-400 Gorzów Wlkp

16 kolejka IV Liga "JAKO"

14/11/2021 13:30

TS CELULOZA KOSTRZYN n/o - CZARNI BROWAR WITNICA

STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)

16 kolejka IV Liga "JAKO"

14/11/2021 13:30

ILANKA RZEPIN - PIAST IŁOWA

MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)

16 kolejka IV Liga "JAKO"

14/11/2021 13:30

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957

Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)

16 kolejka IV Liga "JAKO"

14/11/2021 13:30

KS LECHIA II ZIELONA GÓRA - KORONA KOŻUCHÓW

Sulechowska 37 , Zielona Góra

16 kolejka IV Liga "JAKO"

14/11/2021 13:30

PROMIEŃ ŻARY - ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK

KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)

16 kolejka IV Liga "JAKO"

14/11/2021 14:00

PIAST INEX CZERWIEŃSK - POLONIA SŁUBICE

Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)

17 kolejka IV Liga "JAKO"

20/11/2021 13:00

MEPROZET STARE KUROWO - PROMIEŃ ŻARY

Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)

17 kolejka IV Liga "JAKO"

20/11/2021 13:00

POGOŃ ŚWIEBODZIN - MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP.

Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)

17 kolejka IV Liga "JAKO"

20/11/2021 13:00

PIAST IŁOWA - KS LECHIA II ZIELONA GÓRA

Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)

17 kolejka IV Liga "JAKO"

20/11/2021 13:00

DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW - GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO

Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)

17 kolejka IV Liga "JAKO"

20/11/2021 13:00

KORONA KOŻUCHÓW - ODRA NIETKÓW

Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)

17 kolejka IV Liga "JAKO"

20/11/2021 13:00

MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 - ILANKA RZEPIN

Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)

17 kolejka IV Liga "JAKO"

20/11/2021 13:00

CZARNI BROWAR WITNICA - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)

17 kolejka IV Liga "JAKO"

20/11/2021 13:00

ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK - PIAST INEX CZERWIEŃSK

Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)

17 kolejka IV Liga "JAKO"

20/11/2021 13:00

POLONIA SŁUBICE - TS CELULOZA KOSTRZYN n/o

STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)

Strona wykorzystuje pliki cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.