ul. Sportowa 2, 66-210 Zbąszynek
+48 728 482 027
+48 608 011 361
zap@zbaszynek.pl
Znajdź nas na:

REJESTRACJA NOWEGO ZAWODNIKA

Przedstawiamy Państwu niezbędne informacje dotyczące zgłoszenia - zarejestrowania dziecka w Zbąszyneckiej Akademii Piłkarskiej.

Film z instrukcją rejestracji dziecka w systemie Łączy Nas Piłka – Zbąszynecka Akademia Piłkarska uczestniczy w systemie Certyfikacji PZPN i każdy zawodnik musi być zarejestrowany przed pierwszym udziałem w treningu na stronie laczynaspilka.pl:

https://www.youtube.com/watch?v=X-rOzXqeKog

Po rejestracji konta rodzica i dziecka należy złożyć wniosek w „SZKÓŁCE” o potwierdzenie zawodnika. 

Po zarejestrowaniu dziecka w systemie, dziecko będzie miało możliwość wziąć udział w treningach ZAP. Poniżej w załączniku do pobrania jest deklaracja członkostwa oraz zgoda rodzica na udział w zajęciach (Certyfikacja PZPN) do wydrukowania, wypełnienia i dostarczenia na pierwszy trening.

Zbąszynecka Akademia Piłkarska korzysta z elektronicznego systemu klubowego PROTRAINUP. W tym celu po zgłoszeniu zawodnika do szkółki zostanie Pani/Panu również założone konto w systemie PROTRAINUP oraz wysłany link z aktywacją.

MIESIĘCZNA SKŁADKA CZŁONKOWSKA 80 PLN PŁATNA DO 10-go dnia każdego miesiąca tylko i wyłącznie poprzez system klubowy PROTRAINUP.
(system naliczy sam opłatę za nowy miesiąc). 

Ścieżka płatności w przeglądarce internetowej:
Dziennik – Składki- Lista składek- Opłać kilka składek- Opłać wybrane - Przejdź do płatności – następuje przekierowanie do operatora płatności przelewy24.pl gdzie finalnie płacimy składkę. Po zapłaceniu mamy możliwość powrotu do systemu ProTrainUp.
W aplikacji mobilnej:
na pierwszym ekranie – Składki (widać wymagalną kwotę do zapłaty na dany dzień) – Składka członkowska- Zapłać- opłać składkę strona operatora płatności.

Prosimy o opłacanie składek przez system ProTrainUp, unikniemy błędów w ewidencji a Państwo będziecie mieli od razu (autoamtyczneie) informacje na swoim koncie o zapłaconej składce.

Obowiązkiem zawodnika jest również wykonanie badań lekarskich w Centrum Medycyny Sportowej (Zbąszyń – Regionalne Centrum Zdrowia, lub OLIMP w Zielonej Górze – NFZ po otrzymaniu skierowania od lekarza rodzinnego). 

Badania przeprowadzone są również w naszej akademii raz na pół roku - o dacie badań będą Państwo poinformowani zawsze w systemie Protrainup. 

Galeria zdjęć:

Załączniki:

DEKLARACJA CZŁONKOSTWA ZAP

Strona wykorzystuje pliki cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.