ul. Sportowa 2, 66-210 Zbąszynek
+48 68 3849 142
zap@zbaszynek.pl
Znajdź nas na:

ZAP Syrena Zbąszynek potrzebuje wsparcia.

23.05.2020

Każdego z nas dotyka bieżąca sytuacja związana z epidemią koronowirusa, a sport dla wielu schodzi w tym czasie na dalszy plan. Wiemy o tym, że klub zmaga się z tymi samymi problemami co setki tysięcy innych firm w Polsce.
Zbąszynecka Akademia Piłkarska to projekt, który realizujemy od 2014 roku. W jednym klubie (UKS Junior Zbąszynek, MKS Syrena Zbąszynek, Olimp Kręcko) połączyliśmy szkolenie piłkarskie dzieci i młodzieży oraz drużynę seniorską. Z sukcesem szkolimy młodzież od najmłodszego wieku – skrzaty do juniora 120 zawodników w 8 drużynach. W 2019 roku PZPN przyznał nam Srebrną Gwiazdkę w ramach Certyfikacji Szkółek Piłkarskich. Drużyna seniorska ZAP Syrena Zbąszynek od sezonu 2015/2016 z powodzeniem, nieprzerwanie rywalizuje w lubuskiej IV lidze.
W obecnej sytuacji stanęliśmy przed bardzo trudną decyzją związaną z możliwościami finansowymi w utrzymaniu drużyny seniorskiej ZAP Syreny Zbąszynek.
Wiemy, że drużyna seniorów jest integralną częścią klubu, to cel dla naszych młodych piłkarzy, jednak jesteśmy realistami i obecny budżet na piłkę seniorską nie pozwala nam na udział w rozgrywkach.
Wierzymy, że uda nam się pokonać bieżące trudności. Obecną sytuację możemy przetrwać tylko razem, ramię w ramię wspierając się. Dlatego prosimy Was o pomoc i wspólny front walki o ZAP SYRENĘ ZBĄSZYNEK Zapewniamy - odwdzięczymy się podwójnie !

https://zrzutka.pl/hzf2h3

Galeria zdjęć:

Strona wykorzystuje pliki cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.