ul. Sportowa 2, 66-210 Zbąszynek
+48 728 482 027
+48 608 011 361
zap@zbaszynek.pl
Znajdź nas na:

ŻAK 2013/2014 NA TURNIEJU LIGOWYM W KARGOWEJ

21.09.2021

JUNIOR F1, F2: Nasze zespoły wzięły udział w drugim turnieju ligowym organizowanym tym razem przez UKS Dąbrówka Kargowa. Tydzień temu to Zbąszynecka Akademia Piłkarska była gospodarzem turnieju! 
Spotkania w pierwszych kolejkach ligowych trwały 2 x 15 min. - mamy nadzieję, że taki trend zostanie przyjęty już na stałe! 
Wśród czterech drużyn występujących w Lidze Żaka grupa I są aż dwa nasze zespoły:
- ZAP Junior I Zbąszynek (rocznik 2013)
- ZAP Junior II Zbąszynek (rocznik 2014-2015)
Z nietypową propozycją już po turnieju do wszystkich drużyn wyszedł Trener Michalak, który zaproponował pozostałym Trenerom ciekawą propozycję, aby każdy mecz zweryfikować jako remis 0-0! Tym samym nie oglądać się na tabele, które nadal są niestety prowadzone na laczynaspilka.pl. 
"Gramy w każdym spotkaniu o zwycięstwo, ale chcemy aby dzieci mogły poznać smak zwycięstwa, ale również i porażki. Porażki są doskonałą motywacją do dalszych treningów dla mnie i dla zawodników! Wynik jest ważny - to fakt, ale ja osobiście uważam, że punkty i tabele w tej kategorii wiekowej naprawdę nie są najważniejsze! W ubiegłym sezonie zajęliśmy I miejsce w lidze żaka jako młodsza drużyna, która rywalizowała ze starszymi zespołami a i tak naprawdę nikt tego już dziś nie pamięta! O niczym to nie decyduje!" 
Chcesz dołączyć do Naszych Żaków? Urodziłeś się w roku 2013-2014? Zapraszamy do kontaktu: zap@zbaszynek.pl
fot. Rodzice z Sulechowa
fot. Trener Przemysław Borkowski

Galeria zdjęć:

Strona wykorzystuje pliki cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.