ul. Sportowa 2, 66-210 Zbąszynek
+48 68 3849 142
zap@zbaszynek.pl
Znajdź nas na:

Wracamy do sportowej normalności.

01.06.2020

To już ostatni miesiąc obecnego sezonu 2019/2020. Przygotowując się do rozgrywek rundy wiosennej, nie przewidywaliśmy że zostanie zakończona bez rozgrywek. Pod wieloma względami był to bardzo trudny i wyjątkowy czas dla nas wszystkich, nie tylko związany ze sportem. Powoli wszystko wraca do normy, a my pracujemy by najbliższe dni, tygodnie były aktywne i efektywne dla naszych zawodników.

Początek czerwca to kolejne etapy wprowadzania odstępstw od obostrzeń związanych ze stanem epidemii. Od 30 maja rozpoczął się IV etap „odmrażania sportu” wprowadzony Rozporządzeniem Rady Ministrów. To możliwości do zwiększenia intensywności treningów, gier wewnętrznych i powrotu do normalności w ilości treningów w poszczególnych kategoriach wiekowych. Zachęcamy do śledzenia aktualnych informacji w systemie klubowym: https://zap.protrainup.com/pl/s/club

Od 1 czerwca otworzyliśmy NABORY do grup młodzieżowych na nowy sezon 2020/ 2021.

Cieszymy się z powrotu do aktywności ale nadal przypominamy o przestrzeganiu norm sanitarnych i wytycznych.

PYTANIA I ODPOWIEDZI- odmrażanie sportu etap IV: https://www.gov.pl/web/sport/iv-etap---pytania-i-odpowiedzi

Postaramy się wykorzystać ten miesiąc aktywnie i z korzyścią dla naszych wychowanków.

Pamiętajmy jednak, że zdrowie jest najważniejsze.

Galeria zdjęć:

Strona wykorzystuje pliki cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.