ul. Sportowa 2, 66-210 Zbąszynek
+48 728 482 027
+48 608 011 361
zap@zbaszynek.pl
Znajdź nas na:

UMOWA O WSPÓŁPRACY POMIĘDZY RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA SA a ZBĄSZYNECKĄ AKADEMIĄ PIŁKARSKĄ

25.08.2021

          W piątek 20 sierpnia staliśmy się częścią „czerwono-niebieskiej rodziny”. Dołączyliśmy do Projektu Klubów Filialnych Akademii RAKÓW. W siedzibie klubu w Częstochowie została podpisana umowa o współpracy, którą parafowali Pan Wojciech Cygan Prezes Zarządu RKS Raków Częstochowa SA oraz Pan Hieronim Muszyński Prezes Zarządu Zbąszyneckiej Akademii Piłkarskiej. W uroczystości podpisania umowy, uczestniczył również Trener Koordynator ZAP- Sebastian Łeszyk.

          Cieszymy się bardzo z podpisania tej umowy, stanowi  ona dla nas dużą wartość, ponieważ będziemy mogli uczyć się od najlepszych. Akademia Raków osiąga duże sukcesy w szkoleniu piłkarskim młodzieży, obecnie jest reprezentowana na centralnych poziomie we wszystkich kategoriach wiekowych  CLJ U15, U17 i U18. To świadczy o jakości i dobrze zaplanowanym procesie szkolenia, który jest realizowany pod jurysdykcją Dyrektora Akademii Pana Marka Śledzia. Mając na uwadze ideę projektu oczekujemy dobrej współpracy, która będzie się odbywać przede wszystkim na płaszczyźnie szkoleniowej jak i również organizacyjnej, edukacyjnej, marketingowej i promocyjnej.  Dużą wartością będzie ta związana z procesem szkolenia, możliwość  odbywania przez naszych trenerów staży w Akademia Raków oraz brania udziału we wspólnych akcjach mających na celu podwyższanie umiejętności trenerskich. Uzdolnieni zawodnicy ZAP będą mogli uczestniczyć w procesie testowym i selekcyjnym Akademia Raków.  

          W pełni podzielamy i zgadzamy się z mottem, które przyświeca Akademii RAKÓW – „ Akademia, która rozbija szklane ściany”, „Wysoka kultura pracy zawsze kroczy przed sukcesem …., a wynik sportowy to efekt a nie cel ….” 
 

Więcej na stronie rakow.com   
https://bit.ly/3sDALXl

Galeria zdjęć:

Strona wykorzystuje pliki cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.