ul. Sportowa 2, 66-210 Zbąszynek
+48 68 3849 142
zap@zbaszynek.pl
Znajdź nas na:

Mecz trampkarzy z Wartą Gorzów Wlkp.

11.03.2020

Wczoraj (piątek) o godz. 19:30 w Gorzowie Wlkp. zespół Trampkarza (Junior C), rozegrał grę kontrolną z Wartą Gorzów Wlkp.
Mecz od początku bardzo wyrównany. Zarówno jeden jak i drugi zespół stwarzał sobie sytuacje do strzelenia bramki. Z gry wyglądało to dobrze jednak zabrakło wykończenia i w tym dniu minimalnie lepsi okazali się gospodarze.
Udany debiut zaliczył Michał Jaśkowiak rocznik 2008, który jest zawodnikiem Młodzika I ale regularnie trenuje również z trampkarzem. Michał rozegrał cały mecz na pozycji nr 6.

Wystąpiliśmy w składzie: Mateusz Górczewski - Kacper Michalak, Kacper Misiewicz, Kamil Mikołajczak, Krystian Wodniczak - Michał Jaśkowiak, Oskar Piętka, Aleksander Nowacki, Marcel Kubiak, Filip Klementowski - Nikodem Śmiałek - Maksymilian Ksej, Szymon Olender, Konrad Korzeniewski. Trener Sebastian Łeszyk.

Galeria zdjęć:

Strona wykorzystuje pliki cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.