ul. Sportowa 2, 66-210 Zbąszynek
+48 68 3849 142
zap@zbaszynek.pl
Znajdź nas na:

Halowy Turniej Młodzika

11.03.2020

W sobotę w Rzepinie odbył się V Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzika o Puchar Rzepinianki. Z grupy wychodzimy z pierwszego miejsca i w półfinale gramy z UKS Polonią Słubice. Mimo naszej wyraźniej przewagi to zespół ze Słubic objął prowadzenie. Chłopcy konsekwentnie dążyli to strzelenia bramki i udało się to na trzy sekundy przed końcem. W serii rzutów karnych świetnie broni nasz "bramkarz" Patryk i finał dla naszego zespołu. W finale pokonujemy naszego grupowego rywala UKS Perła Cybinka i zajmujemy 1 miejsce.
MVP turnieju został wybrany Michał Jaśkowiak.

W turnieju wzięło udział 8 zespołów. Zespoły podzielono na dwie grupy. Po meczach grupowych dwie pierwsze drużyny grały na krzyż półfinały. Czas gry 1x12 minut.
Uczestnicy: Ilanka Rzepin I i II, UKS 4 Kostrzyn, UKS Polonia Słubice, Spójnia Ośno Lubuskie, Polonia Berlin, UKS Perła Cybinka.
Graliśmy w składzie: Patryk Staszyk, Michał Jaśkowiak, Adam Brzeski, Maks Łuczak, Łukasz Tomaszewski, Kacper Minta, Oskar Ławrynowicz, Arek Jóźwiak, Kacper Duszyński, trener Sebastian Łeszyk.

Galeria zdjęć:

Strona wykorzystuje pliki cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.