ul. Sportowa 2, 66-210 Zbąszynek
+48 728 482 027
+48 608 011 361
zap@zbaszynek.pl
Znajdź nas na:

ADAM BRZESKI ZAWODNIKIEM AKADEMII POGONI SZCZECIN

23.08.2021


Adam Brzeski (rocznik 2008) w obecnym okienku transferowym został zawodnikiem Akademii Pogoni Szczecin. 12 sierpnia została podpisana umowa transferu definitywnego pomiędzy Zbąszynecką Akademią Piłkarską a Stowarzyszeniem Akademia Pogoni Szczecin i Pogonią Szczecin SA. Nasz wychowanek został doceniony i otrzymał dużą szansę dalszego rozwoju w jednej z najlepszych akademii Ekstraklasy. Będzie reprezentował barwy nowego klubu w drużynie uczestniczącej w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniora U15.

Adam w ostatnim sezonie 2020/2021 reprezentował Zbąszynecką Akademię Piłkarską w drużynie - Młodzika (II liga okręgowa) oraz w starszej kategorii wiekowej drużynie – Trampkarza (I liga wojewódzka). Był zawodnikiem kadry województwa lubuskiego rocz. 2008, uczestniczył w zgrupowaniach i reprezentował województwo lubuskie w rozgrywkach wojewódzkich kadr Polskiego Związku Piłki Nożnej, ostatnio m.in. w rozgrywkach o Puchar Kazimierza Górskiego. W dniach od 1 do 8 sierpnia br. uczestniczył w zgrupowaniu Letniej Akademii Młodych Orłów organizowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej dla najlepszych zawodników z kraju rocznika 2008. 
Adam, cieszymy się razem z Tobą, z Twoich sukcesów i życzymy Ci powodzenia w nowym klubie. Dalszego rozwoju i wielu wygranych meczów z drużyną w rywalizacji CLJ U15.

Pamiętaj o korzeniach i tych wszystkich, którzy od dziecka pomagali Ci stawać się coraz lepszym zawodnikiem, piłkarzem, człowiekiem. Trzymamy za Ciebie kciuki. Nie zmieniaj się, bądź systematyczny i odważny. Powodzenia   
Źródła zdjęć: OSiR Zbąszynek, ZAP, Akademia PSzcz

Galeria zdjęć:

Strona wykorzystuje pliki cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.